DIPL. ING.

IVAN SCHMIDT

FOR YOUR SUCCESS

Správa skorumpovaným medií

, Category: INFORMATION     Twitter Facebook Linkedin Google+  

I LOVE IT
0%
I LIKE IT
94%
I CAN IT
0%
I HAVE IT
0%
I NEED IT
6%

Article is not in the original language at now.
Original language of the article is EN.
Another language versions of the article are automatic translated by the server without correction:
CZ   DE   ES   FR   IT   RU   SK  

Správa skorumpovaným medií

CIA Financování a manipulace v americkém News Media Operation Mockingbird byl tajný Central Intelligence Agency kampaň k ovlivnění domácí i zahraniční média, začínající v roce 1950.

"CIA v současné době spravuje síť několika set zahraničních fyzických osob na celém světě, kteří poskytují inteligenci pro CIA a občas pokoušet ovlivňovat mínění pomocí skryté propagandě. Tito jednotlivci poskytují CIA s přímým přístupem k velkému počtu novin a časopisů, skóre tiskových služeb a tiskových agentur, rozhlasových a televizních stanic, komerčních vydavatelů knih a dalších zahraničních médií."

Věděli jste, že pouhých šest mediálních společností kontroluje 90% toho, co čteme, sledovat a poslouchat - včetně zpráv, rádio a filmy. Podle jednouchý Dad Infographic od roku 2011, Big Six jsou GE, News Corporation, Disney, Viacom, Time Warner a CBS. Jinými slovy by se mohlo zdát jako médium nabízí širokou škálu možností pro spotřebitele, ale média konsolidace v průběhu let skutečně danou cestu k iluzi volby.Media Konsolidační iluzi volba