DIPL. ING.

IVAN SCHMIDT

FOR YOUR SUCCESS

Správa skorumpovaným mediám

, Category: INFORMATION     Twitter Facebook Linkedin Google+  

I LOVE IT
0%
I LIKE IT
94%
I CAN IT
0%
I HAVE IT
0%
I NEED IT
6%

Article is not in the original language at now.
Original language of the article is EN.
Another language versions of the article are automatic translated by the server without correction:
CZ   DE   ES   FR   IT   RU   SK  

Správa skorumpovaným mediám

CIA Financovanie a manipulácie v americkom News Media Operation Mockingbird bol tajný Central Intelligence Agency kampaň k ovplyvneniu domáce i zahraničné médiá, začínajúci v roku 1950.

"CIA v súčasnosti spravuje sieť niekoľkých stoviek zahraničných fyzických osôb na celom svete, ktorí poskytujú inteligenciu pre CIA a občas pokúšať ovplyvňovať mienku pomocou skrytej propagande. Títo jednotlivci poskytujú CIA s priamym prístupom k veľkému počtu novín a časopisov, skóre tlačových služieb a tlačových agentúr, rozhlasových a televíznych staníc, komerčných vydavateľov kníh a ďalších zahraničných médií."

Vedeli ste, že iba šesť mediálnych spoločností kontroluje 90% toho, čo čítame, sledovať a počúvať - ​​vrátane správ, rádio a filmy. Podľa jednouché Dad Infographic od roku 2011, Big Six sú GE, News Corporation, Disney, Viacom, Time Warner a CBS. Inými slovami by sa mohlo zdať ako médium ponúka širokú škálu možností pre spotrebiteľov, ale médiá konsolidácie v priebehu rokov skutočne danú cestu k ilúziu voľby.Media Konsolidačné ilúziu voľba